Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Písemné reference od našich zákazníků

manželé Jan a Alena napsali:

jsme velmi spokojeni s realizaci a vzhledem našeho domu. Vše probíhalo bez nejmenších problémů, navazovali veškeré stavební práce v termínu i kvalitě. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vaši firmu, poděkování patří archtektovi panu Janoušovi za skvělý návrh a majiteli firmy panu Kubinovi, na kterého jsme se mohli kdykoliv obrátit a dále řemeslníkům, kteří ochotně a kvalitně prováděli veškeré práce. PS. Bydlíme v lokalitě s velkou frekvencí rekreačních cyklistů a až neobvykle kladně hodnotí vzhled našeho domu.

p. Romana napsala:

Se společností Dřestav jsme realizovali již dva projekty v průběhu tří let. Jsme vděčni, že jsme se svěřili do rukou solidní společnosti, která plní vše, co slíbí. Pokud váháte, komu svěřit svůj sen o bydlení či podnikatelských prostorech, tak doporučuji právě tuto společnost. Nám osobně splnila obojí a za to děkujeme!

p. Ivana napsala:

Stavěla jsem s Vámi v roce 2021. Jsem velmi spokojená a bydlí se mi skvěle. Ten domek prostě zbožňuju.

p. Ivan napsal:

S HK-Dřestavem jsme poprvé stavěli v roce 2009. Tenkrát šlo o velký dvougenerační rodinný dům s provozem na základě zcela individuálního projektu. Na přípravu projektu i absolvování řízení k získání stavebního povolení jsme potřebovali vlastního projektanta. S provedením díla, které bylo značně komplikované, jsme byli velmi spokojeni. Přístup vedení firmy byl vstřícný, řemeslné práce provedeny kvalitně. Během záruční lhůty jsme reklamovali pár drobných závad (vzhledem k rozsahu stavby šlo o drobnosti), které byly vždy promptně odstraněny. Celkový dojem z procesu výstavby i následného 10-letého užívání tohoto nízkoenergetického domu byl velmi příjemný. Proto letos, kdy nás okolnosti přiměly velký dům prodat a postavit si něco menšího, naše cesta vedla jednoznačně znovu k HK-Dřestavu. Nyní máme za sebou přípravné fáze: vymýšlení individuální dispozice domu, jeho studii s vizualizací, ale i přípravu kompletní projektové dokumentace. Velmi oceňujeme organizaci práce ve firmě, a jsme přímo nadšeni pro-klientským přístupem obchodní zástupkyně i projektanta, kteří s potřebnou odborností a úžasnou trpělivostí s námi řeší vše do detailu. Nyní se rozbíhá schvalovací proces s dotčenými orgány a stavebním úřadem, kdy tyto práce má na starosti jiná pracovnice firmy, která se v této agendě (jež je pro běžného stavebníka „černou můrou“) pohybuje jako ryba ve vodě. Je to obrovský posun vpřed co HK-Dřestav dokázal za těch 10 let, co je známe. Věříme, že i vlastní realizace stavby nás ani tentokrát nezklame. Jednatel a vedení firmy (pp. Kubín, Hořejší a další) evidentně dělají svojí práci s vysokou erudicí, potřebnou zodpovědností, empatií a velkým nadšením. A je cítit, že tato kultura prostupuje firmou od shora dolů. Držíme jim palce, aby se tak dařilo i nadále.

p. Miloš napsal:

Velmi komunikativní otevřená firma, snaha uspokojit zákazníka, dobrý poměr výkon x cena, dobré dodací tně provedené stavby.

p. Eleni napsala:

Se zakázkou firmy HK – DŘESTAV s. r.o. jsem byla spokojená.

p. Simona napsala:

Již nějaký čas bydlíme v našem vysněném domečku, který nám postavila firma HK Dřestav s r o.Vybrat tu správnou firmu, není v dnešní době vůbec jednoduché. A tak mě napadlo , že by bylo fajn se o naše zkušenosti se stavbou podělit. Již na první schůzce s panem Janoušem, který zastupuje firmu pro region Praha a Střední Čechy, jsme věděli, že jsme na správném místě. Stačilo pár slov a před očima jsme měli náš vysněný dům. Samotná stavba byla již pod dozorem pana Kubína, takže nejlepší péče. Stavěli jsem individuální stavbu, což vyžadovalo individuální přístup ze strany firmy i jejich subdodavatelů, který splnil moje očekávání. Co na firmě však nejvíce oceňuji, je její profesionalita, preciznost, skvělá komunikace a současně i přátelská atmosféra…Ještě jednou moc děkujeme za splnění snu

p. Jaromír napsal:

Pasivní dům funguje suprově. V den ,kdy nám v sedm hodin ráno vypadla na celý den elektřina byla teplota ráno 25 stupňů, v 17 hodin byla teplota již 27 stupňů a to jsme ještě museli větrat. A to vše jen díky sluníčku, i sousedé se u nás zahřívali.